beylikdüzü düğün salonu

Bizi Arayın

+90 212 879 00 79

Hemen Ulaşın

+90 532 131 21 75

E-Mail

info@tinkdavet.com

  • img1
  • img2

tink davet

Tink Davet Düğün ve Toplantı Organizasyonları

doğru adrestesiniz.

Düğün, nişan, kına ve sünnet töreni gibi etkinliklerin titizlik ile planlanması gerekir. Bu nedenle mutlaka işinde uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından organize edilmelidir. Tink Davet; sunduğu düğün ve davet organizasyon hizmetlerini en iyi şekilde planlamakta, aklınızdaki davetin gerçekleştirilmesi için tecrübeli ekibi ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca nikâh, doğum günü, şirket yemeği, mevlüt ve dua etkinlikleri açısından da İstanbul davet organizasyon firmaları arasında rahatlıkla güvenebileceğiniz bir işletmedir. Peki, Tink Davet düğün ve davet organizasyonlarına hangi hizmetler dâhildir? Tink Davet’in sunduğu avantajlar nelerdir?


Düğün ve Davet Organizasyon Hizmetleri

Tink Davet balo salonu, İstanbul’un en prestijli binalarından birisi olan Skyport Recidence’ın 2. katında bulunur. Şık dekorasyona sahip salonda hemen her türlü ihtiyaca hitap edecek ses ve ışık sistemi mevcuttur. Bunun yanında çocuklu ailelerin konforu için salonda bir çocuk odası ile bebek bakım alanı yer almaktadır.


İstanbul düğün ve davet salonları arasında sunduğu avantajlar ile ön plana çıkan Tink Davet balo salonunda hayalini kurduğunuz düğün, kına ve nişan organizasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında mezuniyet geceleri, nikâh törenleri, doğum günleri, sünnet törenleri ve şirket yemeklerine de ev sahipliği yapan davet salonu, misafirlerin memnuniyeti için tam donanımlı olarak dizayn edilmiştir. Yine davet salonunda düzenleyeceğiniz tüm etkinlikler sizin istekleriniz dikkate alınarak planlanır, profesyonel düğün ve davet organizasyon ekibi sayesinde hayallerinizdeki etkinlikler gerçeğe dönüştürülür.


Panoramik camları sayesinde şehrin ışığından ve gün ışığından fazlasıyla nasibini alan balo salonu çıkışında bir de teras bulunmaktadır. Bu teras, özellikle nikâh töreni organizasyonları adına oldukça ideal bir mekândır. Yine Tink Davet balo salonu, yemekli ya da yemeksiz düğün ve davet organizasyon seçenekleri sunmaktadır. Davetlerde misafirlere sunulacak yemekler, helal sertifikalı malzemelerden hijyenik ortamlarda imal edilir ve şık tabaklarda sunulur. Beylikdüzü E5 üzerinde yer alan şık dizayna sahip balo salonu, metrobüse de oldukça yakındır. Bu sayede Bahçeşehir, Büyükçekmece, Gürpınar, Avcılar, Florya, Yeşilköy gibi komşu ilçelerden salona kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca salonda yapılan organizasyonlara katılan misafirler için otopark hizmeti de mevcuttur. Eğer siz de organizasyonlarınız için profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorsanız Tink Davet balo salonunu tercih edebilir, özel günlerinizin organizasyonunu tecrübeli ellere emanet edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


TİNK DAVET

Bize ulaşın.

İletişim Bilgileri

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı
Skyport Residence No: 1/34
Beylikdüzü – İstanbul

» Yol Tarifi

T: +90 212 879 00 79

T: +90 532 131 21 75

E: info@tinkdavet.com

W: www.tinkdavet.com

İletişim Formu

Tüm talep, memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.