beylikdüzü düğün salonu

Bizi Arayın

+90 212 879 00 79

Hemen Ulaşın

+90 532 131 21 75

E-Mail

info@tinkdavet.com

  • img1
  • img2

tink davet

İstanbul Düğün ve Davet Salonları

Düğün, kına, nişan, sünnet ya da mezuniyet gibi etkinliklerin doğru şekilde planlanması, yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçmek adına oldukça önemlidir. Bu anlamda işinde uzman bir davet organizasyon firması ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü özellikle düğün, nişan ve kına gibi etkinliklerde kişiler stres altında olabilir ve bu önemli organizasyonların altından kalkamayabilirler. Bireylerin bu özel günlerinde onların yanlarında olacak, heyecanlarına tanıklık edecek ve onlar için kusursuz bir organizasyon düzenleyecek birçok davet organizasyon firması bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında profesyonel hizmet anlayışı ve 650 metrekarelik modern balo salonuyla Tink Davet ön plana çıkmaktadır. Siz de İstanbul davet salonları arasında yer alan Tink Davet’i tercih edebilir, davet organizasyonlarınızı güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.


İstanbul Davet Salonları Arasında En Prestijlisi “Tink Davet”


Davet organizasyonları, fazlaca detay içeren ve planlanması tecrübe isteyen bir durumdur. Bu nedenle kesinlikle tecrübesi ve referansları bulunmayan firmalara emanet edilmemeleri gerekir. Eğer tercih ettiğiniz firmanın profesyonelliğinden emin olmazsanız, çeşitli aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ancak İstanbul davet organizasyon firmaları arasında yer alan işletmemiz; düğün, kına ve diğer tüm davet organizasyonlarınızı en iyi şekilde planlar ve organizasyonun kusursuz geçmesi için her türlü detayı planlar. Peki, neden Tink Davet’i tercih etmelisiniz?


İstanbul’un En Prestijli Binasında Modern Bir Davet Salonu


Ömrünüzün en anlamlı günleri arasında yer alan düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyonlar için modern bir davet salonu arıyorsanız, Tink Davet’in özenle ve zevkle dizayn edilmiş salonunu tercih edebilirsiniz. Hemen her zevke ve davet organizasyonuna hitap eden bu salon, bölgenin en prestijli binalarından birisi olan Skyport Residence’ın 2. katında yer almaktadır. Titizlikle dizayn edilen 650 metrekarelik balo salonu, düğün ve davetleriniz için sınırsız imkânlar sunmaktadır.


Profesyonel Hizmet Anlayışı


Tink Davet, İstanbul davet salonları arasında profesyonel hizmet anlayışı ile ön plana çıkar. Bu anlamda balo salonunun dekorasyonundan, servis kalitesine ve ikramların lezzetine kadar davetinizin her aşamasını eksiksiz bir şekilde planlar ve özel günlerinizi hem siz hem de konuklarınız için unutulmaz hale getirir.


Kolay Ulaşım İmkânı


Tüm bunların yanında salonumuzda düzenlenen organizasyonlara katılan davetliler ulaşım bakımından herhangi bir sıkıntı çekmezler. Beylikdüzü E5 üzerinde yer alan salonumuzdan komşu ilçeler olan Bahçeşehir, Büyükçekmece, Gürpınar, Avcılar, Yeşilköy ve Florya gibi ilçelere kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca salonumuzun 600 araçlık kapalı, 100 araçlık açık otoparkı mevcuttur. Siz de davet organizasyonları için İstanbul ve çevresinde bir davet salonu arıyorsanız, Tink Davet’i tercih edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


TİNK DAVET

Bize ulaşın.

İletişim Bilgileri

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı
Skyport Residence No: 1/34
Beylikdüzü – İstanbul

» Yol Tarifi

T: +90 212 879 00 79

T: +90 532 131 21 75

E: info@tinkdavet.com

W: www.tinkdavet.com

İletişim Formu

Tüm talep, memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.