beylikdüzü düğün salonu

Bizi Arayın

+90 212 879 00 79

Hemen Ulaşın

+90 532 131 21 75

E-Mail

info@tinkdavet.com

  • img1
  • img2

tink davet

Kusursuz Bir Davet Organizasyonu İçin “Tink Davet”

Düğün, nişan, kına ve mezuniyet gibi etkinlikler başta olmak üzere tüm davet organizasyonlarının işini iyi bilen bir firma tarafından planlanması oldukça önemli bir konudur. Düzenlenecek davetlerin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına profesyonel bir firma ile çalışmak ve doğru davet salonunu seçmek oldukça önemlidir. Tink Davet bu anlamda kusursuz bir şekilde dizayn ettiği modern balo salonu ile profesyonel davet organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Siz de düğün, kına, nişan ve diğer tüm davetleriniz için Tink Daveti tercih edebilir, profesyonel ellerden sorunsuz bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.


Tink Davet ve Sunduğu Davet Organizasyonları


Tink Davet, İstanbul’un en prestijli binaları arasında yer alan Skyport Recidence’ın 2. Katında yer almaktadır. Özenle ve zevkle dizayn edilen bu salon, hemen her davet organizasyonuna hitap edecek dekorasyona ve kapasiteye sahiptir. 650 metrekarelik 500 kişi kapasiteli lüks balo salonunda güvenle ve gönül rahatlığı ile dilediğiniz daveti verebilirsiniz. Bölgenin en prestijli binalarından birisinde bulunan bu balo salonu içerisinde pek çok davet organizasyonu düzenlenebilmektedir. Bunların başında; düğün, kına, nişan ve mezuniyet organizasyonları gelmektedir. Ancak kusursuz bir tasarıma sahip bu davet salonu içerisinde düzenlenen organizasyonlar bunlar ile sınırlı değildir. Aynı zamanda sünnet, teras nikâh, doğum günü, mevlüt ve şirket yemeği gibi organizasyonlara de ev sahipliği yapmakladır.
Şık bir dekorasyona sahip salon içerisinde gerçekleştirilen düğün organizasyonları için çiftlere farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu anlamda çiftler, yemekli ve yemeksiz düğün davet seçenekleri arasında bütçelerine uygun olanını tercih edebilirler. Zengin menü çeşitleri ve şık tabak sunumları ile çiftlerin ilk tercihi olan Tink Davet, %100 misafir memnuniyeti anlayışı ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
Tüm bunların yanında balo salonu, konum olarak da pek çok avantaj sunmaktadır. Beylikdüzü’nde yer alan salon; Bahçeşehir, Büyükçekmece, Gürpınar, Avcılar, Florya, Yeşilköy gibi komşu ilçelere yakın mesafededir ve metro ile ulaşım imkânı bulunmaktadır. Aynı zamanda otopark hizmeti de bulunan Tink Davet’i tercih ederek davet organizasyonlarınızı profesyonel bir ekibe emanet edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


TİNK DAVET

Bize ulaşın.

İletişim Bilgileri

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı
Skyport Residence No: 1/34
Beylikdüzü – İstanbul

» Yol Tarifi

T: +90 212 879 00 79

T: +90 532 131 21 75

E: info@tinkdavet.com

W: www.tinkdavet.com

İletişim Formu

Tüm talep, memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.