beylikdüzü düğün salonu

Bizi Arayın

+90 212 879 00 79

Hemen Ulaşın

+90 532 131 21 75

E-Mail

info@tinkdavet.com

  • img1
  • img2

tink davet

Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

doğru adrestesiniz.

Düğün mekânı, düğün hazırlıkları içerisinde en önemli noktalardan birisidir. Çiftler için özel bu gün için hazırlanacak olan salon, aynı zamanda yaşamları boyunca unutamayacakları anları yaşayacakları bir ortam niteliğindedir. Bu nedenle düğün organizasyonu için tercih edilecek mekâna karar vermeden önce iyi bir araştırma yapılmalıdır. Özellikle hemen her detayı göz önünde bulunduracak profesyonel bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Bu anlamda İstanbul davet salonları arasında yer alan Tink Davet, sizin için en ideal seçenektir. Çünkü Tink Davet, profesyonel bir hizmet anlayışı ile hareket eder ve %100 misafir memnuniyetini hedefler.


Düğün Organizasyonu İçin Mekân Seçimi


Her çift düğün organizasyonu için işinde uzman ve profesyonel bir firma ile çalışmak ister. Ancak düğün ve davet organizasyonu düzenlediğini iddia eden pek çok firma bulunsa da, bunlar arasında profesyonel olanları oldukça azdır. Bu anlamda öncelikli olarak tercih ettiğiniz firmanın hizmet kalitesinden emin olmalısınız. Bu, sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz anların özel ve unutulmaz kılınması adına oldukça önemlidir. Peki, düğün salonu seçerken nelere dikkat etmeli?


Davetli Sayınızı Göz Önünde Bulundurun


Düğün organizasyonu için göz önünde bulundurulması gereken en önemli nokta, davetli sayısıdır. Bu, doğru mekânı tercih etmeniz adına oldukça belirleyicidir. Eğer bunu dikkate almazsanız, davetlilerinizin ayakta kalmasına neden olabilirsiniz. Bu anlamda Tink Davet’in davet organizasyonları için kusursuz bir şekilde dizayn ettiği balo salonunu tercih edebilirsiniz. İstanbul düğün salonları arasında en prestijlilerinden birisi olan bu balo salonu, Skyport Residence’ın 2. katında yer almaktadır. 500 kişi kapasiteli bu salona ulaşım ise oldukça kolaydır. Çünkü Bahçeşehir, Büyükçekmece, Gürpınar ve Avcılar gibi semtlerden metrobüs ile kolay ulaşım imkânı bulunmaktadır.


Organizasyon Firması ile İlgili Bilgi Edinin


Düğün organizasyonu için en önemli noktalardan birisi de çalıştığınız firmadır. Bu anlamda işinde uzman ve tecrübeli firmalar ile çalışmalısınız. Çünkü tecrübesiz firmalar ile çalışmanız, bu özel gününüzde aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir. Düğününüzde herhangi bir aksaklık yaşamamak için İstanbul düğün mekânları arasında bilinen ve tercih edilen Tink Davet’i tercih edebilirsiniz. Profesyonel bir davet organizasyon firması olmasının yanında daima misafir memnuniyeti ile hareket eden firmamız sayesinde siz de düğününüzün kusursuz ve unutulmaz bir şekilde organize edilmesini sağlayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


TİNK DAVET

Bize ulaşın.

İletişim Bilgileri

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı
Skyport Residence No: 1/34
Beylikdüzü – İstanbul

» Yol Tarifi

T: +90 212 879 00 79

T: +90 532 131 21 75

E: info@tinkdavet.com

W: www.tinkdavet.com

İletişim Formu

Tüm talep, memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.