beylikdüzü düğün salonu

Bizi Arayın

+90 212 879 00 79

Hemen Ulaşın

+90 532 131 21 75

E-Mail

info@tinkdavet.com

  • img1
  • img2

tink davet

Davet Organizasyonları İçin Neden Tink Davet’i Tercih Etmelisiniz?

Hayalini kurduğunuz düğünün, heyecan ile beklediğiniz mezuniyetinizin ya da kurumsal davetlerinizin kusursuz geçmesi için öncelikli olarak dikkatlice organize edilmeleri gerekmektedir. Davet organizasyonları sırasında davetlilere ikram edilecek yiyeceklerden, ışıklandırmaya ve hatta masa süslerine kadar her şeyin davetin konseptine uygun ve kusursuz olması, ancak iyi bir organizasyon ile mümkündür. Bu anlamda davet ve düğün organizasyonlarının tecrübeli ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Tink Davet; profesyonel hizmet anlayışı, şık dizayna sahip balo salonu ve tecrübeli ekibi ile sizin için kusursuz davetler organize etmektedir. Peki, düğün, nişan, kına ya da sünnet törenleri için Tink Davet’i tercih etmenizin ne gibi avantajları vardır?


Tink Davet ile Kusursuz Şekilde Planlanan Davet Organizasyonları


Tink Davet, vereceğiniz davetin hayalinizdeki gibi geçmesi ve misafirlerinizin memnuniyeti için işinde uzman ekibi ile birlikte tüm süreci en ince ayrıntısına kadar planlar. Şık dekorasyona sahip davet salonu içerisinde ise tüm etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu anlamda salonda hayalini kurduğunuz rüya gibi düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda kına, nişan gibi etkinlikleriniz için de Tink Davet’i tercih edebilirsiniz. Yine modern davet salonu içerisinde mezuniyet etkinliklerinizi gerçekleştirebilir, doğum günü partisi ve şirket yemeği verebilir ya da mevlüt organizasyonlarını evinizin konforunda gerçekleştirebilirsiniz. Tink Davet balo salonunu hangi etkinlik için tercih ederseniz edin, davetiniz sizin için tüm ayrıntıları düşünülerek planlanacak ve gerçekleştirilecektir.


Bölgenin En Prestijli Binasında Şık Dekorasyona Sahip Balo Salonu


Tink Davet balo salonu, İstanbul’un en prestijli binalarından birisi olan Skyport Residence’ın 2. katında yer almaktadır. Oldukça şık dekorasyona sahip 650 metrekarelik davet salonu, etkinlikleriniz için sınırsız imkânlar sunmaktadır. Bunların yanında davet organizasyonları için özel olarak dizayn edilmiş bu mekâna ulaşım da oldukça kolaydır. Beylikdüzü E5 üzerinde konumlanan salona; Bahçeşehir, Büyükçekmece, Gürpınar, Avcılar, Florya ve Yeşilköy gibi komşu ilçelerden hızlı ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca davet salonu metrobüse yakın mesafededir ve otopark hizmeti bulunmaktadır. Tink Davet, 500 kişiye kadar yemekli ya da yemeksiz düğün davet seçenekleri ile her daim hizmetinizdedir. Siz de davet organizasyonları için tercihinizi Tink Davet yönünde yapabilir, profesyonel bir ekipten kaliteli hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN


TİNK DAVET

Bize ulaşın.

İletişim Bilgileri

Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı
Skyport Residence No: 1/34
Beylikdüzü – İstanbul

» Yol Tarifi

T: +90 212 879 00 79

T: +90 532 131 21 75

E: info@tinkdavet.com

W: www.tinkdavet.com

İletişim Formu

Tüm talep, memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.